Wiele osób chciałoby założyć lokal gastronomiczny – jednak pewnie każdy się orientuje, iż założenie lokalu to spory wydatek finansowy. Poza tym, w zasadzie sytuacja jest taka, że restauracje padają o wiele częściej, niż firmy funkcjonujące w innych branżach. No cóż, to tak czy siak nie powinno oznaczać, iż zawsze jesteśmy tak jakby skazani na bankructwo. Jeśli właśnie tak myślimy, tak naprawdę nie powinniśmy zakładać restauracji. To nie ma sensu! Pozytywne podejście to podstawa, pracownicy i goście potrafią to doskonale wyczuć.
- odnajdź niszę. Zatem choć nadal kuchnia polska czy włoska są u nas niezmiernie popularne, to jednakowoż prawda jest taka, iż jak najbardziej warto rozglądać się za trochę mniej popularnymi typami. Być może kuchnia litewska czy afrykańska są w porządku?
- w żadnym razie nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na jedzeniu jest duży, toteż nie ma najmniejszego sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi tutaj o zapychanie żołądka, przecież nie o to się rozchodzi w jedzeniu, lecz bardzo często sytuacja jest taka, że potrawy są piekielnie nieduże.

Polecamy także:

Categories: Inne

Comments are closed.