Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – od małych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po szpitale, może zapewnić sobie niezbędne materiały i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z  osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno lekarze wszystkich z branż, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, jakie obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich towary są oferowane to na przykład LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, który oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie są także firmy krajowe, producenci następujących marek na przykład Poldent czy Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Sprawdź
 http://sklep.cezal.com.pl

Polecamy także:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.